Oświadczenia majątkowe
Filtr listy informacji
Lista informacji
Lp | Dodano | Grupa | Rok | Imię, nazwisko, stanowisko | Załącznik |
---|---|---|---|---|---|
Lp: 241 | Dodano 2024-03-08 12:45:27 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lucjan TraczRadny |
Załącznik
|
Lp: 242 | Dodano 2024-03-08 12:43:46 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SzajekRadny |
Załącznik
|
Lp: 243 | Dodano 2024-03-08 12:41:56 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz SergielRadny |
Załącznik
|
Lp: 244 | Dodano 2024-03-08 12:39:47 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek PiechowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 245 | Dodano 2024-03-08 12:38:12 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jarosław MiśRadny |
Załącznik
|
Lp: 246 | Dodano 2024-03-08 12:36:21 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janina ŁukaszewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 247 | Dodano 2024-03-08 12:34:16 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jakub LeśkoRadny |
Załącznik
|
Lp: 248 | Dodano 2024-03-08 12:32:59 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KowalewskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 249 | Dodano 2024-03-08 12:31:35 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kamil KoronkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 250 | Dodano 2024-03-08 12:30:35 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin JagodzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 251 | Dodano 2024-03-08 12:29:12 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna HałupkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 252 | Dodano 2024-03-08 12:27:40 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GrudzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 253 | Dodano 2024-03-08 12:26:07 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jacek GąszczakRadny |
Załącznik
|
Lp: 254 | Dodano 2024-03-08 12:24:43 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz DudzicRadny |
Załącznik
|
Lp: 255 | Dodano 2024-03-08 10:30:50 |
Grupa radni |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KamerdułaRadny |
Załącznik
|
Lp: 256 | Dodano 2024-03-08 10:27:44 |
Grupa pracownicy |
Rok 2024 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech WąchałaWójt |
Załącznik
|
Lp: 257 | Dodano 2024-01-16 11:15:39 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mirosław PietruchaKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 258 | Dodano 2024-01-16 11:13:00 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech BrodzińskiKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 259 | Dodano 2024-01-16 11:10:54 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika Głowackap.o. Kierownika jednostki podl |
Załącznik
|
Lp: 260 | Dodano 2023-08-29 13:22:26 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata ŁukaszewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 261 | Dodano 2023-08-29 12:47:57 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SancewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 262 | Dodano 2023-08-29 12:46:54 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasprzykKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 263 | Dodano 2023-08-29 12:45:36 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta PiechowiakPracownik socjalny |
Załącznik
|
Lp: 264 | Dodano 2023-08-29 12:22:35 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Wasyłyk-SosnowskaSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 265 | Dodano 2023-08-29 12:16:10 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta Głowacka-PiosikKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 266 | Dodano 2023-08-29 12:14:38 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata BednarzSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 267 | Dodano 2023-05-22 11:28:12 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lucjan TraczRadny |
Załącznik
|
Lp: 268 | Dodano 2023-05-22 11:27:04 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SzajekRadny |
Załącznik
|
Lp: 269 | Dodano 2023-05-22 11:26:04 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz SergielRadny |
Załącznik
|
Lp: 270 | Dodano 2023-05-22 11:25:02 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek PiechowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 271 | Dodano 2023-05-22 11:23:46 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jarosław MiśRadny |
Załącznik
|
Lp: 272 | Dodano 2023-05-22 11:22:03 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janina ŁukaszewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 273 | Dodano 2023-05-22 11:19:35 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jakub LeśkoRadny |
Załącznik
|
Lp: 274 | Dodano 2023-05-22 11:10:42 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KowalewskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 275 | Dodano 2023-05-22 11:08:22 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kamil KoronkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 276 | Dodano 2023-05-22 11:07:10 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin JagodzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 277 | Dodano 2023-05-22 11:06:04 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna HałupkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 278 | Dodano 2023-05-22 11:04:19 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GrudzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 279 | Dodano 2023-05-22 11:03:07 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jacek GąszczakRadny |
Załącznik
|
Lp: 280 | Dodano 2023-05-22 11:00:43 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz DudzicRadny |
Załącznik
|
Lp: 281 | Dodano 2023-05-08 09:14:53 |
Grupa radni |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KamerdułaRadny |
Załącznik
|
Lp: 282 | Dodano 2023-05-08 09:11:16 |
Grupa pracownicy |
Rok 2023 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech WąchałaWójt |
Załącznik
|
Lp: 283 | Dodano 2022-05-16 11:15:31 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lucjan TraczRadny |
Załącznik
|
Lp: 284 | Dodano 2022-05-16 11:14:05 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SzajekRadny |
Załącznik
|
Lp: 285 | Dodano 2022-05-16 11:13:08 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz SergielRadny |
Załącznik
|
Lp: 286 | Dodano 2022-05-16 11:11:58 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek PiechowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 287 | Dodano 2022-05-16 11:10:56 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jarosław MiśRadny |
Załącznik
|
Lp: 288 | Dodano 2022-05-16 11:09:51 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janina ŁukaszewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 289 | Dodano 2022-05-16 11:08:38 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jakub LeśkoRadny |
Załącznik
|
Lp: 290 | Dodano 2022-05-16 11:06:12 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin JagodzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 291 | Dodano 2022-05-16 11:05:16 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KowalewskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 292 | Dodano 2022-05-16 11:04:26 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kamil KoronkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 293 | Dodano 2022-05-16 11:03:29 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna HałupkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 294 | Dodano 2022-05-16 11:02:26 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GrudzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 295 | Dodano 2022-05-16 11:01:25 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jacek GąszczakRadny |
Załącznik
|
Lp: 296 | Dodano 2022-05-16 10:58:50 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz DudzicRadny |
Załącznik
|
Lp: 297 | Dodano 2022-05-12 09:00:42 |
Grupa pracownicy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech WąchałaWójt |
Załącznik
|
Lp: 298 | Dodano 2022-05-12 08:58:43 |
Grupa radni |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KamerdułaRadny |
Załącznik
|
Lp: 299 | Dodano 2022-05-10 14:20:14 |
Grupa pracownicy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata BednarzSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 300 | Dodano 2022-05-10 14:18:47 |
Grupa pracownicy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech BrodzińskiKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 301 | Dodano 2022-05-10 14:17:16 |
Grupa pracownicy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta Głowacka-PiosikKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 302 | Dodano 2022-05-10 14:15:53 |
Grupa pracownicy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta PiechowiakPracownik socjalny |
Załącznik
|
Lp: 303 | Dodano 2022-05-10 14:13:51 |
Grupa pracownicy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata ŁukaszewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 304 | Dodano 2022-05-10 14:11:33 |
Grupa pracownicy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SancewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 305 | Dodano 2022-05-10 14:03:02 |
Grupa pracownicy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasprzykKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 306 | Dodano 2022-05-10 14:00:34 |
Grupa pracownicy |
Rok 2022 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Wasyłyk-SosnowskaSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 307 | Dodano 2021-10-29 10:46:26 |
Grupa pracownicy |
Rok 2021 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech BrodzińskiKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 308 | Dodano 2021-08-25 08:50:33 |
Grupa radni |
Rok 2021 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jarosław MiśRadny |
Załącznik
|
Lp: 309 | Dodano 2021-08-25 08:47:53 |
Grupa radni |
Rok 2021 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jacek GąszczakRadny |
Załącznik
|
Lp: 310 | Dodano 2021-05-19 13:54:05 |
Grupa pracownicy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech WąchałaWójt |
Załącznik
|
Lp: 311 | Dodano 2021-05-19 13:52:34 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KamerdułaRadny |
Załącznik
|
Lp: 312 | Dodano 2021-05-18 11:49:23 |
Grupa radni |
Rok 2021 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof WiktorskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 313 | Dodano 2021-05-18 11:48:21 |
Grupa radni |
Rok 2021 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin MurawaRadny |
Załącznik
|
Lp: 314 | Dodano 2021-05-18 11:45:39 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof WiktorskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 315 | Dodano 2021-05-18 11:44:33 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lucjan TraczRadny |
Załącznik
|
Lp: 316 | Dodano 2021-05-18 11:43:23 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SzajekRadny |
Załącznik
|
Lp: 317 | Dodano 2021-05-18 11:42:14 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz SergielRadny |
Załącznik
|
Lp: 318 | Dodano 2021-05-18 11:41:02 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek PiechowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 319 | Dodano 2021-05-18 11:39:48 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin MurawaRadny |
Załącznik
|
Lp: 320 | Dodano 2021-05-18 11:38:13 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janina ŁukaszewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 321 | Dodano 2021-05-18 11:36:52 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jakub LeśkoRadny |
Załącznik
|
Lp: 322 | Dodano 2021-05-18 11:23:58 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin JagodzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 323 | Dodano 2021-05-18 11:21:55 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KowalewskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 324 | Dodano 2021-05-18 11:16:56 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kamil KoronkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 325 | Dodano 2021-05-18 11:15:33 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna HałupkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 326 | Dodano 2021-05-18 11:13:58 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GrudzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 327 | Dodano 2021-05-18 11:09:30 |
Grupa radni |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz DudzicRadny |
Załącznik
|
Lp: 328 | Dodano 2021-05-07 09:51:08 |
Grupa pracownicy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta PiechowiakPracownik socjalny |
Załącznik
|
Lp: 329 | Dodano 2021-05-07 09:48:35 |
Grupa pracownicy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta Głowacka-PiosikKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 330 | Dodano 2021-05-07 09:45:24 |
Grupa pracownicy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata ŁukaszewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 331 | Dodano 2021-05-07 09:42:47 |
Grupa pracownicy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasprzykKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 332 | Dodano 2021-05-07 09:41:23 |
Grupa pracownicy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SancewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 333 | Dodano 2021-05-07 09:40:02 |
Grupa pracownicy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Wasyłyk-SosnowskaSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 334 | Dodano 2021-05-07 09:38:07 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mirosława FleszarSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 335 | Dodano 2021-05-07 09:36:39 |
Grupa pracownicy |
Rok 2021 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata BednarzSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 336 | Dodano 2021-05-07 09:30:19 |
Grupa pracownicy |
Rok 2021 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata BednarzSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 337 | Dodano 2020-10-29 12:20:56 |
Grupa radni |
Rok 2020 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika KozakowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 338 | Dodano 2020-10-20 09:15:15 |
Grupa radni |
Rok 2020 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin JagodzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 339 | Dodano 2020-10-08 13:12:23 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SancewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 340 | Dodano 2020-10-08 13:00:08 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasprzykKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 341 | Dodano 2020-10-08 12:56:37 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata FidalaKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 342 | Dodano 2020-10-08 12:44:03 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasprzykKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 343 | Dodano 2020-10-08 12:42:32 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara SikoraKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 344 | Dodano 2020-10-08 12:40:38 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata FidalaKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 345 | Dodano 2020-07-07 10:23:32 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta Głowacka-PiosikKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 346 | Dodano 2020-07-07 10:22:22 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SancewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 347 | Dodano 2020-07-07 10:20:45 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta PiechowiakPracownik socjalny |
Załącznik
|
Lp: 348 | Dodano 2020-07-07 10:18:47 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mirosława FleszarSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 349 | Dodano 2020-07-07 10:16:12 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasprzykKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 350 | Dodano 2020-07-07 10:15:07 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata ŁukaszewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 351 | Dodano 2020-07-07 10:14:03 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Wasyłyk-SosnowskaSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 352 | Dodano 2020-07-07 10:12:42 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata FidalaKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 353 | Dodano 2020-07-07 10:11:29 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata ŁukaszewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 354 | Dodano 2020-07-07 10:08:46 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata ŁukaszewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 355 | Dodano 2020-06-28 11:13:30 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof WiktorskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 356 | Dodano 2020-06-28 11:12:29 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lucjan TraczRadny |
Załącznik
|
Lp: 357 | Dodano 2020-06-28 11:11:03 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SzajekRadny |
Załącznik
|
Lp: 358 | Dodano 2020-06-28 11:09:50 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz SergielRadny |
Załącznik
|
Lp: 359 | Dodano 2020-06-28 11:08:46 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek PiechowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 360 | Dodano 2020-06-28 11:07:50 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin MurawaRadny |
Załącznik
|
Lp: 361 | Dodano 2020-06-28 11:06:54 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janina ŁukaszewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 362 | Dodano 2020-06-28 11:05:54 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jakub LeśkoRadny |
Załącznik
|
Lp: 363 | Dodano 2020-06-28 11:04:54 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika KozakowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 364 | Dodano 2020-06-28 11:04:02 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KowalewskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 365 | Dodano 2020-06-28 11:02:42 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kamil KoronkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 366 | Dodano 2020-06-28 11:01:30 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna HałupkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 367 | Dodano 2020-06-28 11:00:09 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GrudzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 368 | Dodano 2020-06-28 10:58:07 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz DudzicRadny |
Załącznik
|
Lp: 369 | Dodano 2020-06-01 11:37:07 |
Grupa radni |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KamerdułaRadny |
Załącznik
|
Lp: 370 | Dodano 2020-06-01 11:35:09 |
Grupa pracownicy |
Rok 2020 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech WąchałaWójt |
Załącznik
|
Lp: 371 | Dodano 2019-10-29 13:45:49 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata FidalaKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 372 | Dodano 2019-10-29 13:42:12 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SancewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 373 | Dodano 2019-10-29 13:40:03 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasprzykKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 374 | Dodano 2019-07-23 13:46:01 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta PiechowiakPracownik socjalny |
Załącznik
|
Lp: 375 | Dodano 2019-05-23 12:42:18 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech WąchałaWójt |
Załącznik
|
Lp: 376 | Dodano 2019-05-23 12:38:43 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KamerdułaRadny |
Załącznik
|
Lp: 377 | Dodano 2019-05-10 14:17:21 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof WiktorskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 378 | Dodano 2019-05-10 14:14:49 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lucjan TraczRadny |
Załącznik
|
Lp: 379 | Dodano 2019-05-10 14:12:59 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SzajekRadny |
Załącznik
|
Lp: 380 | Dodano 2019-05-10 14:10:41 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz SergielRadny |
Załącznik
|
Lp: 381 | Dodano 2019-05-10 14:08:09 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek PiechowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 382 | Dodano 2019-05-10 14:05:40 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin MurawaRadny |
Załącznik
|
Lp: 383 | Dodano 2019-05-10 14:03:06 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janina ŁukaszewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 384 | Dodano 2019-05-10 14:00:03 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jakub LeśkoRadny |
Załącznik
|
Lp: 385 | Dodano 2019-05-10 13:57:57 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika KozakowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 386 | Dodano 2019-05-10 13:55:19 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KowalewskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 387 | Dodano 2019-05-10 13:53:16 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kamil KoronkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 388 | Dodano 2019-05-10 13:51:26 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna HałupkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 389 | Dodano 2019-05-10 13:46:40 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GrudzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 390 | Dodano 2019-05-10 13:44:27 |
Grupa radni |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz DudzicRadny |
Załącznik
|
Lp: 391 | Dodano 2019-04-30 09:30:33 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta Głowacka-PiosikKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 392 | Dodano 2019-04-30 09:28:31 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata ŁukaszewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 393 | Dodano 2019-04-30 09:26:42 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mirosława FleszarSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 394 | Dodano 2019-04-30 09:23:15 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara SikoraKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 395 | Dodano 2019-04-30 09:22:08 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasprzykKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 396 | Dodano 2019-04-30 09:16:09 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta SzuplakKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 397 | Dodano 2019-04-30 09:14:36 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marta Głowacka-PiosikKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 398 | Dodano 2019-04-30 09:11:03 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mirosława FleszarSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 399 | Dodano 2019-04-30 09:09:08 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Teresa KulaSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 400 | Dodano 2019-04-30 09:07:28 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 - zakończenie pracy |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jadwiga KunaPracownik socjalny |
Załącznik
|
Lp: 401 | Dodano 2019-04-30 08:59:45 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Wasyłyk-SosnowskaSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 402 | Dodano 2019-04-30 08:58:17 |
Grupa pracownicy |
Rok 2019 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata FidalaKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 403 | Dodano 2019-01-18 09:31:46 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Wojciech WąchałaWójt |
Załącznik
|
Lp: 404 | Dodano 2019-01-18 09:29:55 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KamerdułaRadny |
Załącznik
|
Lp: 405 | Dodano 2019-01-15 08:36:27 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Krzysztof WiktorskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 406 | Dodano 2019-01-15 08:28:28 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Lucjan TraczRadny |
Załącznik
|
Lp: 407 | Dodano 2019-01-15 08:24:32 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SzajekRadny |
Załącznik
|
Lp: 408 | Dodano 2019-01-15 08:17:02 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz SergielRadny |
Załącznik
|
Lp: 409 | Dodano 2019-01-15 08:03:43 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek PiechowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 410 | Dodano 2019-01-14 15:47:22 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin MurawaRadny |
Załącznik
|
Lp: 411 | Dodano 2019-01-14 15:33:35 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Janina ŁukaszewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 412 | Dodano 2019-01-14 15:31:06 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jakub LeśkoRadny |
Załącznik
|
Lp: 413 | Dodano 2019-01-14 15:22:29 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Monika KozakowskaRadny |
Załącznik
|
Lp: 414 | Dodano 2019-01-14 15:17:02 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz KowalewskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 415 | Dodano 2019-01-14 15:10:08 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kamil KoronkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 416 | Dodano 2019-01-14 14:58:49 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna HałupkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 417 | Dodano 2019-01-14 14:52:33 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GrudzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 418 | Dodano 2019-01-14 14:40:19 |
Grupa radni |
Rok 2018 - rozpoczęcie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Łukasz DudzicRadny |
Załącznik
|
Lp: 419 | Dodano 2018-10-01 14:44:11 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Justyna WaszkiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 420 | Dodano 2018-10-01 14:41:09 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SzajekRadny |
Załącznik
|
Lp: 421 | Dodano 2018-10-01 14:39:00 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Antoni PiekarskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 422 | Dodano 2018-10-01 14:36:08 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Hieronim NowakRadny |
Załącznik
|
Lp: 423 | Dodano 2018-10-01 14:34:17 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław NadolnyRadny |
Załącznik
|
Lp: 424 | Dodano 2018-10-01 14:32:20 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin MurawaRadny |
Załącznik
|
Lp: 425 | Dodano 2018-10-01 14:30:31 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogna LitwinRadny |
Załącznik
|
Lp: 426 | Dodano 2018-10-01 14:28:08 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kamil KoronkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 427 | Dodano 2018-10-01 14:26:18 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasperowiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 428 | Dodano 2018-10-01 14:23:53 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Przemysław KarczewskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 429 | Dodano 2018-10-01 14:20:39 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna HałupkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 430 | Dodano 2018-10-01 14:18:25 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GrudzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 431 | Dodano 2018-10-01 14:14:14 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz BorowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 432 | Dodano 2018-09-27 07:02:24 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek BabulWójt |
Załącznik
|
Lp: 433 | Dodano 2018-09-27 07:00:27 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola SzajekRadny |
Załącznik
|
Lp: 434 | Dodano 2018-06-29 08:25:10 |
Grupa radni |
Rok 2018 - zakończenie kadencji |
Imię, nazwisko, stanowisko
Paulina SołtysiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 435 | Dodano 2018-06-19 14:12:28 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasprzykKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 436 | Dodano 2018-05-29 10:08:28 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jadwiga KunaPracownik socjalny |
Załącznik
|
Lp: 437 | Dodano 2018-05-29 10:06:32 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Jolanta SzuplakKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 438 | Dodano 2018-05-29 10:04:48 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Małgorzata ŁukasiewiczKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 439 | Dodano 2018-05-29 10:03:27 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata FidalaKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 440 | Dodano 2018-05-29 10:02:19 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasprzykKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 441 | Dodano 2018-05-29 10:01:03 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Barbara SikoraKierownik jednostki podległej |
Załącznik
|
Lp: 442 | Dodano 2018-05-29 09:59:46 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Teresa KulaSkarbnik Gminy |
Załącznik
|
Lp: 443 | Dodano 2018-05-29 09:58:31 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Beata Wasyłyk-SosnowskaSekretarz Gminy |
Załącznik
|
Lp: 444 | Dodano 2018-05-25 09:53:47 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Justyna WaszkiewiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 445 | Dodano 2018-05-25 09:51:50 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Iwona SzajekRadny |
Załącznik
|
Lp: 446 | Dodano 2018-05-25 09:49:48 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Paulina SołtysiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 447 | Dodano 2018-05-25 09:47:31 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Antoni PiekarskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 448 | Dodano 2018-05-25 09:45:21 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Hieronim NowakRadny |
Załącznik
|
Lp: 449 | Dodano 2018-05-25 09:16:46 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Stanisław NadolnyRadny |
Załącznik
|
Lp: 450 | Dodano 2018-05-25 09:14:00 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marcin MurawaRadny |
Załącznik
|
Lp: 451 | Dodano 2018-05-25 09:12:05 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Bogna LitwinRadny |
Załącznik
|
Lp: 452 | Dodano 2018-05-25 09:09:59 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Kamil KoronkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 453 | Dodano 2018-05-25 09:08:02 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna KasperowiczRadny |
Załącznik
|
Lp: 454 | Dodano 2018-05-25 09:06:02 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Przemysław KarczewskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 455 | Dodano 2018-05-25 09:03:26 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Anna HałupkaRadny |
Załącznik
|
Lp: 456 | Dodano 2018-05-25 09:00:58 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Andrzej GrudzińskiRadny |
Załącznik
|
Lp: 457 | Dodano 2018-05-25 08:49:03 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Tomasz BorowiakRadny |
Załącznik
|
Lp: 458 | Dodano 2018-05-08 09:35:12 |
Grupa pracownicy |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Marek BabulWójt |
Załącznik
|
Lp: 459 | Dodano 2018-05-08 09:33:47 |
Grupa radni |
Rok 2018 |
Imię, nazwisko, stanowisko
Mariola SzajekRadny |
Załącznik
|