ˆ

Przewodniczący Rady Gminy

Lista zmian

Zmiany z dnia: 2020-10-26

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
15:07:35 Edycja elementu informacja Przewodniczący Rady Gminy Ewelina Roszak

Zmiany z dnia: 2018-11-27

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
07:26:15 Edycja elementu informacja Przewodniczący Rady Gminy Ewelina Roszak

Zmiany z dnia: 2014-12-02

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
08:40:04 Edycja elementu informacja Przewodniczący Rady Gminy Bartosz Dzień

Zmiany z dnia: 2012-08-28

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
08:25:08 Edycja elementu informacja Przewodniczący Rady Gminy Dawid Gierczyński

Zmiany z dnia: 2012-04-04

Czas Wprowadzona zmiana Informacja Zmiany wprowadził
12:52:52 Upublicznienie elementu informacja Przewodniczący Rady Gminy Zasilenie Danymi
« powrót do poprzedniej strony